Absolwenci 2001 - 2004
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 01 Październik 2011 18:49

Klasa IIIa

wychowawca:
mgr Magdalena Staniek

  1. Baron Brygida
  2. Bogacz Aneta
  3. Brudny Monika
  4. Damasiewicz Karolina
  5. Gabzdyl Adrian
  6. Grzybek Małgorzata
  7. Hałgas Michał
  8. Hławiczka Kamil
  9. Kałuża Michał
  10. Kapitan Kamil
  11. Katragarow Maria
  12. Kisiała Kinga
  13. Klimowski Mateusz
  14. Krzywoń Małgorzata
  15. Kubik Tomasz
  16. Musiolik Błażej
  17. Małysz Jerzy
  18. Nawrat Magdalena
  19. Parchańska Magdalena
  20. Rak Marcelina
  21. Sadowska Dominika
  22. Śmigiel Dariusz
  23. Wawrzyczek Piotr
  24. Zając Tomasz

Klasa IIIb

wychowawca:
mgr Wioletta Kominek

  1. Chrobok Klaudia
  2. Dorda Dawid
  3. Dziadek Grzegorz
  4. Gabryś Joanna
  5. Golec Szymon
  6. Grzeszczak Krzysztof
  7. Grzybek Daniel
  8. Hołota Sandra
  9. Hutyra Łukasz
  10. Jałowiczor Weronika
  11. Kłoda Karolina
  12. Kubicius Joanna
  13. Kulesza Maria
  14. Lebioda Przemysław
  15. Lebioda Robert
  16. Legierska Natalia
  17. Moskała Dominika
  18. Nawrat Magdalena
  19. Pastucha Hubert
  20. Rakus Marzena
  21. Rudzki Adrian
  22. Stabrawa Nikodem
  23. Warlewska Anna
  24. Wojtek Agnieszka
  25. Zięba Miłosz

Klasa IIIc

wychowawca:
mgr Krystyna Penkała

  1. Chmiel Anna
  2. Chrobok Izabela
  3. Dziedzic Wioleta
  4. Franek Sylwia
  5. Gabzdyl Mariusz
  6. Górniok Monika
  7. Holeksa Agnieszka
  8. Jabłoński Marek
  9. Juroszek Łukasz
  10. Kabiesz Katarzyna
  11. Kukuczka Adam
  12. Parot Monika
  13. Przybyła Mariusz
  14. Stoszek Przemysław
  15. Stuchlik Natalia
  16. Szkucik Gabriela
  17. Tomczyk Mateusz
  18. Waraczewska Agata
  19. Wawrzyczek Aneta
  20. Wojtas Magdalena
  21. Wojtas Tomasz
  22. Wysłuch Andrzej
  23. Zubek Urszula

Klasa IIId

wychowawca:
mgr Jerzy Iwaniuk
lic. Joanna Szajter

  1. Adamek Halina
  2. Cekiera Łukasz
  3. Cywka Grażyna
  4. Czyż Monika
  5. Gałęziowska Ewelina
  6. Górniok Anita
  7. Haratyk Łukasz
  8. Hernik Sebastian
  9. Kałuża Justyna
  10. Kliś Daria
  11. Kurz Jarosław
  12. Lenart Łukasz
  13. Michalik Ireneusz
  14. Niemiec Szymon
  15. Pakos Mateusz
  16. Pońc Malwina
  17. Pońc Marcelina
  18. Retka Marek
  19. Sikora Sylwia
  20. Szczurek Bartłomiej
  21. Ślęzak Mariusz
  22. Wawak Aneta
  23. Wojtusiak Marlena
  24. Żywczok Wojciech