Wymiana uczniów - Avezzano, Włochy 2014

Paulina, 3c
Niedziela, 18 Maj 2014 19:55

Ten tydzień był dla mnie jednym z najwspa­nialszych przeżyć w całym życiu. Czas spędzo­ny z Włochami w Polsce był o niebo lepszy niż u nich, ponieważ życie naszej szkoły przeżyło ciekawy zwrot – tańce, zabawy; tego jeszcze nie było.

Uważam, że owa wymiana ze szkołą włoską dała nam wiele zabawy jak i przeżyć, których nie zapomnimy do końca życia, dlatego warto brać udział w takich projektach – dla samych wspomnień!

Monika, 3c
Niedziela, 18 Maj 2014 19:52

Moim zdaniem wizyta Włochów u nas, w Pol­sce, była świetna, bo znów mogliśmy się spo­tkać, rozmawiać, bawić się i, oczywiście, wzajemnie się uczyć. Chociaż skutki codziennych późnych powrotów do domu nie były przyjemne, to i tak myślę, że takich wesołych wieczorów powinno być więcej. Wszyscy bardzo przeżywaliśmy rozstanie z włoskimi przyjaciółmi, ale pewne jest to, że dalej będziemy utrzymywali z nimi kontakty.

Dzięki takim projektom uczniowie poznają inne życie, ludzi i język, ale też mogą zoba­czyć ciekawe miejsca. Gdy w przyszłości w in­nej szkole będzie jakaś wymiana, to chętnie wezmę w niej udział.

Michał, 3c
Niedziela, 18 Maj 2014 19:50
Bardzo fajnie było to, że w domach byli goście z zagranicy, którym można było pokazać swój kraj i kulturę. Po gościach pozostaną pozytyw­ne wrażenia i chęć powtórzenia takiego projektu. Warto uczestniczyć w takich wymia­nach, ponieważ nabywamy nowych doświad­czeń.

Kalina, 3c
Niedziela, 18 Maj 2014 19:48

Porównując nasz pobyt we Włoszech i ich pobyt w Polsce, mogę bez namysłu powiedzieć, że tutaj BYŁO LEPIEJ. Nasza organizacja pobiła na głowę (a nawet dwie) organizację włoską. Ludzie z Włoch byli zachwyceni Polską, szkołą i tym, jak próbowaliśmy umilić im czas tutaj. Myślę, że kontakt pozostanie między nami na długi czas. Był to bardzo udany projekt. Żałuję, że już więcej nie będę miała okazji, aby po raz kolejny nawiązać współpracę z Panią Maciałowicz i Panią Szczypką.

Dziękuję pięknie!

Michał, 2a
Niedziela, 18 Maj 2014 19:44
Przyjazd włoskich uczniów do Polski był jed­nym z najciekawszych projektów mojego ży­cia. Podobało mi się to, że prawie wszystko robiliśmy razem, grupami kilku, kilkunasto­osobowymi. Poprawa angielskiego, poznanie nowych kultur i ludzi, zwiedzanie wielu miejsc – to tylko kilka przykładowych korzy­ści takiego projektu. Wspomnienia z tej wy­miany pozostaną na długo w naszych gło­wach.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>