Wydarzenia, aktualności

9 maja w Gimnazjum w Dębowcu, miały miejsce warsztaty z języka angielskiego
J.Maciałowicz
nauczyciel j. angielskiego
9 maja w Gimnazjum w Dębowcu, miały miejsce warsztaty z języka angielskiego prowadzone przez Brytyjczyka Kurta Nagata, w ramach projektu "Nauka bez granic". Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia własnych możliwości językowych poprzez kontakt z native speaker'em (czyli osobą, dla której angielski jest językiem ojczystym). W czasie warsztatów poznali wiele ciekawostek na temat kultury - zwłaszcza specyficznego brytyjskiego akcentu i humoru. Nauka bez granic, jak sama nazwa wskazuje pozwala na swobodną naukę języka, a jedyną barierą, którą trzeba pokonać jest nasz własny strach!
J.Maciałowicz
nauczyciel j. angielskiego
warsztaty_jez_2019 (1) m
warsztaty_jez_2019 (2) m

30 laboratoriów na 30-lecie Adamedu - wręczenie nagrody
Piątek, 18 Listopad 2016 15:03
Dnia 18 października 2016r., na ręce Pani Dyrektor Felicji Dudzińskiej, przedstawicielka Grupy Adamed przekazała symboliczny czek w wysokości 10 tysięcy złotych, który jest nagrodą dla laureatów ogólnopolskiego konkursu "30 laboratoriów na 30-lecie Adamedu". Czek zostanie wymieniony na wybrane przez szkołę nagrody rzeczowe.

Adamed min

Czwartek, 13 Październik 2016 02:14

Składam serdeczne podziękowanie ustępującej Radzie Rodziców, a szczególnie Pani Beacie Branc – Gorgosz za pełnienie funkcji przewodniczącej.

Dyrektor gimnazjum
Felicja Dudzińska

W dniu 27 września 2016 powołano uchwałą nr 1/2016 nową Radę Rodziców Gimnazjum w Dębowcu w składzie:

Mirosław Lizak – przewodniczący

Sebastian Litowiński – zastępca przewodniczącego

Klaudia Sikora – sekretarz

Katarzyna Jurczyńska – skarbnik

Dzień chłopaka
Czwartek, 13 Październik 2016 02:13

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. Z tej okazji dzień wcześniej żeńska część samorządu przygotowała dla panów małą niespodziankę. Na początek życzenia w imieniu wszystkich dziewczyn złożyła chłopcom Oliwia Jurkowska, która odczytała napisany przez siebie wiersz. Następnie czterech przedstawicieli męskiej części naszej szkoły zmierzyło się z pytaniami o zalotkę, małą czarną czy amarant. Najlepiej poradził sobie pan Bernard Banot, który wykazał się szeroką wiedzą na temat płci pięknej i nie tylko. Na zakończenie dziewczyny zatańczyły przygotowany przez siebie układ.

opiekun SU, Barbara Szczypka

Wybory SU
Czwartek, 13 Październik 2016 02:12

22 września w naszej szkole odbyły się wyboru na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego poprzedzone kampanią wyborczą. Czterech kandydatów: Paweł Kurzeja, Katarzyna Nawrat, Klaudia Porębska i Estera Witoszek próbowało przekonać do swoich pomysłów społeczność uczniowską. W dniu głosowania każdy uczeń mógł oddać swój głos i zdecydować o wyborze przewodniczącego. Po raz pierwszy głosowanie zakończyło się remisem i w drugiej turze zmierzyły się ze sobą Kasia i Estera. W wyniku ponownego głosowania przewodniczącą została Estera Witoszek. Gratulujemy!

opiekun SU, Barbara Szczypka

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>