Absolwenci 1999 - 2002
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 01 Październik 2011 17:47

Klasa IIIa

wychowawca:
mgr Jolanta Musiolik

  1. Bijok Marcin
  2. Boruta Joanna
  3. Cholewik Patrycja
  4. Cymorek Grzegorz
  5. Gawlas Izabela
  6. Grzeszczak Anita
  7. Kajzar Marcin
  8. Kantor Magdalena
  9. Kantor Monika
  10. Łośko Aleksandra
  11. Macihorski Krzysztof
  12. Martyniak Janusz
  13. Matejczuk Marzena
  14. Parchańska Patrycja
  15. Przybyła Joanna
  16. Sekuła Damian
  17. Sikora Damian
  18. Sobańska Marcelina
  19. Staroń Anna
  20. Stuchlik Lucyna
  21. Szkutek Artur
  22. Tomczyk Damian
  23. Wigłasz Magdalena
  24. Worek Tomasz
  25. Zawada Bogusław
  26. Zborowski Piotr

Klasa IIIb

wychowawca:
mgr Beata Rybińska

  1. Brudny Anna
  2. Chrobok Daria
  3. Dobner Krystian
  4. Duc Kacper
  5. Hajduk Kamil
  6. Hanzlik Mariusz
  7. Janota Alicja
  8. Kawulok Magdalena
  9. Klimosz Marek
  10. Kliś Patrycja
  11. Klocek Adrian
  12. Kocurek Anna
  13. Lenart Kinga
  14. Musiolik Izabela
  15. Niedoba Anna
  16. Pońc Anna
  17. Skowrońska Agnieszka
  18. Szewczyk Szymon
  19. Tomosz Agata
  20. Trąbała Piotr
  21. Twardzik Elżbieta
  22. Tyński Andrzej
  23. Waraczewski Szymon
  24. Wróbel Mateusz

Klasa IIIc

wychowawca:
mgr Felicja Dudzińska

  1. Baszczyński Krzysztof
  2. Czendlik Aleksandra
  3. Dobner Angelika
  4. Franek Katarzyna
  5. Gawlas Magdalena
  6. Górniak Krzysztof
  7. Górniok Natalia
  8. Greń Katarzyna
  9. Heba Anna
  10. Hernik Ruta
  11. Jeznach Marzena
  12. Kantor Małgorzata
  13. Omorczyk Bartłomiej
  14. Pastucha Elżbieta
  15. Siekierka Łukasz
  16. Sobczak Adam
  17. Staniek Michał
  18. Sterkowiec Sebastian
  19. Szczotka Grzegorz
  20. Śliż Łukasz
  21. Wawrzeczko Marcin
  22. Zdziś Anna

Klasa IIId

wychowawca:
mgr Aleksandra Wigłasz

  1. Ciosk Natalia
  2. Czmajduch Marek
  3. Dudziński Damian
  4. Dziedzic Piotr
  5. Grzybek Adam
  6. Hanak Dawid
  7. Hernik Patrycja
  8. Jałowiczor Dominik
  9. Kowalczuk Łukasz
  10. Kurzok Mariusz
  11. Markocka Beata
  12. Myalski Maciej
  13. Parot Malwina
  14. Pieczonka Mateusz
  15. Skiba Angelika
  16. Stoszek Radosław
  17. Śniegoń Ewa
  18. Urbaś Liliana
  19. Wawrzyczek Wioleta
  20. Witoszek Dorota
  21. Wojtusiak Wioletta
  22. Zając Marzena
  23. Zamarska Daria
  24. Zięba Piotr
  25. Żwirek Monika