Absolwenci 2000 - 2003
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 01 Październik 2011 17:48

Klasa IIIa

wychowawca:

mgr Wiesława Trzcińska

  1. Baron Wiesław
  2. Biłko Wojciech
  3. Chrobak Agnieszka
  4. Chrobok Natalia
  5. Cywka Iwona
  6. Franek Maciej
  7. Heba Monika
  8. Herzyk Agnieszka
  9. Kocoń Aneta
  10. Krużołek Jarosław
  11. Kubica Małgorzata
  12. Legierska Justyna
  13. Legierski Łukasz
  14. Małysz Krzysztof
  15. Moskwik Marcin
  16. Pańczuk Tomasz
  17. Pońc Agnieszka
  18. Sikora Beata
  19. Sikora Elżbieta
  20. Tomaszko Michał
  21. Tomica Jakub
  22. Worek Dominika

Klasa IIIb

wychowawca:

mgr Dorota Galusik

  1. Drewniak Natalia
  2. Gocman Anna
  3. Herda Edyta
  4. Hernik Joanna
  5. Hernik Roman
  6. Lebl Justyna
  7. Machała Wojciech
  8. Marek Krystian
  9. Markocki Mariusz
  10. Michalski Łukasz
  11. Mięciel Tomasz
  12. Niemiec Kamil
  13. Pałka Klaudia
  14. Parchański Damian
  15. Pońc Mateusz
  16. Sadowska Katarzyna
  17. Siekierka Joanna
  18. Siekierka Łukasz
  19. Sikora Aleksandra
  20. Sikora Justyna
  21. Staniek Marek
  22. Wawak Monika
  23. Wawrzyczek Zbigniew
  24. Wojtusiak Marcin

Klasa IIIc

wychowawca:

mgr inż. Izabela Pękowska

  1. Buchalik Dawid
  2. Caputa Marzena
  3. Cieślar Daria
  4. Dziadek Edyta
  5. Fryda Jacek
  6. Gawlas Dorota
  7. Górniok Sławomir
  8. Hernik Sylwia
  9. Hołota Jakub
  10. Kałuża Tomasz
  11. Kantor Brygida
  12. Kantor Monika
  13. Kula Rafał
  14. Matejczuk Anna
  15. Pięta Tomasz
  16. Porębska Brygida
  17. Przybyłek Aneta
  18. Słowiok Ewelina
  19. Tomosz Radomir
  20. Zdziś Szymon
  21. Zegadło Emil
  22. Zorychta Daniel
  23. Zorychta Kamil

Klasa IIId

wychowawca:

mgr Joanna Kozieł (Hrapkowicz)

  1. Chmiel Łukasz
  2. Ciemała Sebastian
  3. Drożdż Kamil
  4. Dziadek Sławomir
  5. Ganiek Bartłomiej
  6. Gruszka Jarosław
  7. Kałuża Artur
  8. Kałuża Przemysław
  9. Krużołek Wojciech
  10. Michalik Izabela
  11. Michalik Monika
  12. Niedoba Alina
  13. Skowrońska Weronika
  14. Studnik Anna
  15. Szewczyk Weronika
  16. Szkucik Grzegorz
  17. Targosz Agnieszka
  18. Wanicki Wiesław
  19. Wawrzyczek Dominika
  20. Wawrzyczek Natalia
  21. Wysłuch Patrycja