Absolwenci 2002 - 2005
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 01 Październik 2011 17:49

Klasa IIIa

wychowawca:
mgr Beata Rybińska

  1. Bijok Marek
  2. Błanik Katarzyna
  3. Błanik Zdzisław
  4. Boruta Agnieszka
  5. Cieślar Beata
  6. Czmajduch Rafał
  7. Drozd Monika
  8. Dziadek Dawid
  9. Figura Szymon
  10. Gałęziowski Andrzej
  11. Górniak Roman
  12. Greń Dorota
  13. Grzybek Artur
  14. Jabłoński Krzysztof
  15. Kałuża Alicja
  16. Kubicius Justyna
  17. Milczarek Katarzyna
  18. Olejarz Grzegorz
  19. Staniek  Bartosz
  20. Szewczyk Błażej
  21. Wawak Wojciech
  22. Wróbel Wojciech
  23. Zborowska Katarzyna
  24. Żuk Katarzyna

Klasa IIIb

wychowawca:
mgr Jolanta Musiolik

  1. Borski Łukasz
  2. Brudny Janusz
  3. Ciemała Agnieszka
  4. Cieślar Mariusz
  5. Fryda Radosław
  6. Gabzdyl Małgorzata
  7. Gąsior Łukasz
  8. Głowa Maksymilian
  9. Górniak Aleksandra
  10. Grzeszczak Marlena
  11. Jeznach Tomasz
  12. Klimosz Sebastian
  13. Król Agnieszka
  14. Małachowski Bartosz
  15. Michnik Tadeusz
  16. Moskała Joachim
  17. Niemiec Jarosław
  18. Pałka Dominika
  19. Tomica Maksymilian
  20. Tomosz Sławomir
  21. Wajdzik Teresa
  22. Wojnar Edyta
  23. Wyleżuch Natalia

Klasa IIIc

wychowawca:
mgr Joanna Zahradnik

  1. Biegun Katarzyna
  2. Broda Aleksandra
  3. Cekiera Zdzisław
  4. Chwastek Piotr
  5. Fender Judyta
  6. Greń Daniel
  7. Hałgas Adam
  8. Homa Magdalena
  9. Klimowski Kamil
  10. Kocurek Łukasz
  11. Kocurek Mateusz
  12. Kotrys Dominik
  13. Małysz Dariusz
  14. Mędrala Gabriela
  15. Michalska Katarzyna
  16. Pałka Przemysław
  17. Rakus Magdalena
  18. Raszyk Romana
  19. Sztefek Kinga
  20. Twardzik Dorota
  21. Wantulok Maciej
  22. Wawak Tomasz
  23. Wojtusiak Mariusz
  24. Wróbel Marcelina
  25. Zaborst Katarzyna
  26. Zawisza Stefan

Klasa IIId

wychowawca:
mgr Jerzy Iwaniuk
mgr Jadwiga Feber

  1. Berek Krzysztof
  2. Bojczuk Przemysław
  3. Boruta Anna
  4. Ciemała Piotr
  5. Holisz Patrycja
  6. Hubczyk Daniel
  7. Jeleń Mateusz
  8. Krop Daria
  9. Kurek Krzysztof
  10. Kuś Paweł
  11. Lebioda Sylwia
  12. Miech Lucjan
  13. Pańczuk Monika
  14. Pięta Adam
  15. Poloczek Marzena
  16. Raszyk Kinga
  17. Sodzawiczny Monika
  18. Staniek Angelika
  19. Wowry Sabina
  20. Zorychta Natalia