Absolwenci 2004 - 2007
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 01 Październik 2011 17:50

Klasa IIIa

wychowawca:
mgr Krystyna Penkała

  1. Baszczyński Mateusz
  2. Brzózka Kamil
  3. Cieślar Marzena
  4. Czyż Jarosław
  5. Czyż Piotr
  6. Gabryś Sławomir
  7. Gocman Agnieszka
  8. Herzyk Rafał
  9. Kajzar Magdalena
  10. Kania Natalia
  11. Legierska Weronika
  12. Lenart Dominika
  13. Lorek Mateusz
  14. Macura Justyna
  15. Pałach Alicja
  16. Paździorko Anna
  17. Pilch Beniamin
  18. Polok Krzysztof
  19. Rduch Daria
  20. Sikora Gabriela
  21. Tomczyk Krzysztof
  22. Wierzgoń Konrad
  23. Wojnar Szymon
  24. Wojtusiak Tomasz

Klasa IIIb

wychowawca:
mgr Magdalena Fiedor

  1. Brudny Klaudia
  2. Bułka Pierre-Bertrand
  3. Ciupka Anita
  4. Grochala Szymon
  5. Gruszka Szymon
  6. Jankowski Wojciech
  7. Jeleń Marcin
  8. Klyta Tomasz
  9. Kubica Monika
  10. Macura Rafał
  11. Małysz Mirosław
  12. Marszałek Dawid
  13. Matlęga Michał
  14. Michnik Klaudia
  15. Moskała Jakub
  16. Moskwik Katarzyna
  17. Moskwik Małgorzata
  18. Olszówka Alina
  19. Parchański Kamil
  20. Pydych Karolina
  21. Staniek Justyna
  22. Szczotka Jan
  23. Szostok Patrycja
  24. Szpandrzyk Łukasz
  25. Wawak Sebastian
  26. Zabost Alicja

Klasa IIIc

wychowawca:
mgr Wioletta Kominek

  1. Adamek Klaudia
  2. Biegun Paweł
  3. Błanik Klaudia
  4. Błanik Piotr
  5. Brzezina Mateusz
  6. Cieplik Wojciech
  7. Czendlik Stella
  8. Dąbek Beata
  9. Franek Joanna
  10. Jerzak Dominik
  11. Kapitan Sebastian
  12. Kubaczka Katarzyna
  13. Kubaczka Patrycja
  14. Kubik Jolanta
  15. Michalska Iwona
  16. Mrózek Monika
  17. Niemiec Katarzyna
  18. Parchański Bartosz
  19. Sierant Bożena
  20. Sikora Konrad
  21. Stec Marcin
  22. Suchanek Patryk
  23. Wantulok Łukasz
  24. Wróbel Michał
  25. Wysłuch Maria
  26. Zając Michał

Klasa IIId

wychowawca:
mgr inż. Agnieszka Wiszowska
mgr Joanna Kozieł (Hrapkowicz)

  1. Banot Klaudia
  2. Baron Anna
  3. Brudny Krzysztof
  4. Fender Szymon
  5. Fryda Adam
  6. Gąsior Mateusz
  7. Głowa Malwina
  8. Górniok Adrian
  9. Górniok Konrad
  10. Gutowski Damian
  11. Hernik Magdalena
  12. Jarczyk Jarosław
  13. Jeleń Tomasz
  14. Kałuża Joanna
  15. Korhel Alicja
  16. Michnik Natalia
  17. Nawrat Natalia
  18. Pakos Marek
  19. Raszyk Konrad
  20. Retka Maciej
  21. Rżany Natalia
  22. Sikora Jacek
  23. Stabrawa Kamila
  24. Warlewska Ewa
  25. Wawrzyczek Mateusz
  26. Wyleżuch Agata