Holandia - wizyta przygotowawcza
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 11 Marzec 2013 13:08

W dniach 26 luty - 1 marca 2013 koordynator projektu Joanna MAciałowicz oraz promotor Barbara Szczypka wzięły udział w wizycie przygotowawczej w miejscowości Almere w Holandii. Wizyta miała na celu przygotowanie formalnej i technicznej strony wymiany młodzieży zaplanowanej na kwiecień 2013. W wymianie biorą udział trzy państwa: Holandia, Ruminia, Polska. Tematem projektu jest współpraca międzykulturowa oraz dzilenie się tłem historycznym krajów partnerskich: "InVade - Intercultural cooperation and sharing of historical and cultural backgrounds". W wymianie będzie uczestniczyć 6 uczniów naszego gimnazjum: Karolina Legierska, Kalina Supłat, Kinga Rusin, Wojciech Rusin, Michał Kaleta oraz Tomasz Cieńciała. Reszta relacji po powrocie z wymiany.

Joanna Maciałowicz, Barbara Szczypka