UCZNIOWIE
Wpisany przez Administrator   


1A 2016-2017

Klasa II a

wychowawca:

mgr Renata Ciężkowska

  1. Bronny Julia
  2. Ciemała Jakub
  3. Czernik Katarzyna
  4. Gawlas Mateusz
  5. Gill Piotr
  6. Hanzel Szymon
  7. Herok Gabriela
  8. Kałuża Jakub
  9. Kałuża Norbert
  10. Kania Wiktoria
  11. Klajmon Bernadetta
  12. Kozieł Ewelina
  13. Kuś Katarzyna
  14. Pośliński Daniel
  15. Rakus Paulina
  16. Serwotka Gacjan
  17. Szczotka Laura
  18. Wajdzik Paweł
  19. Wojtek Aleksandra
  20. Żwirek Jakub

Klasa II b

wychowawca:

mgr Aleksandra Wigłasz

  1. Chwastek Izabela
  2. Cieślar Oliwia
  3. Czakon Kinga
  4. Kałuża Bartłomiej
  5. Kantor Oliwia
  6. Kocoń Karolina
  7. Kocoń Piotr
  8. Kostka Kacper
  9. Łośko Dawid
  10. Łyżbicka Martyna
  11. Madzia Mikołaj
  12. Matula Radosław
  13. Pelar Remigiusz
  14. Plinta Mateusz
  15. Polak Martyna
  16. Polok Karolina
  17. Szkucik Jolanta
  18. Witas Klaudia
  19. Zarzycka Katarzyna
  20. Zborowska Beata
1B 2016-2017
1C 2016-2017

Klasa II c

wychowawca:

mgr inż. Inga Majka

  1. Bączek Martyna
  2. Bednarczyk Martyna
  3. Boruta Bartosz
  4. Broda Gabriela
  5. Cienciała Karolina
  6. Cieślar Daniel
  7. Gembala Sonia
  8. Hulboj Samuel
  9. Kojma Marcel
  10. Król Estera
  11. Kurek Martyna
  12. Madusiok Łukasz
  13. Ochrana Daniel
  14. Polok Mateusz
  15. Staniek Łukasz
  16. Szczotka Natalia
  17. Szczurek Kamila
  18. Szoblik Kacper

Klasa III a

wychowawca:

mgr Bernard Banot

  1. Antonik Szymon
  2. Branny Maria
  3. Chwastek Paulina
  4. Hernik Wiktoria
  5. Jakubiec Agnieszka
  6. Jurkowska Oliwia
  7. Kawulok Weronika
  8. Kornatek Maja
  9. Kubies Natalia
  10. Kurus Estera
  11. Litowińska Julia
  12. Macura Angelika
  13. Malina Dawid
  14. Mikuła Piotr
  15. Milewicz Wiktoria
  16. Nawieśniak Patryk
  17. Nosal Emilia
  18. Pisarczyk Aleksandra
  19. Ryś Krystian
  20. Sikora Igor
  21. Sobczak Aleksandra
  22. Soboszek Michał
2A 2016-2017
2B 2016-2017

Klasa III b

wychowawca:

mgr Marcin Słama

  1. Bojczuk Michał
  2. Broda Mateusz
  3. Dergun Krzysztof
  4. Gabzdyl Mateusz
  5. Gaszczyk Agnieszka
  6. Kobiela Łukasz
  7. Kocur Karolina
  8. Kozok Wiktoria
  9. Krzywoń Filip
  10. Kubicius Maksymilian
  11. Lizak Łukasz
  12. Oleksy Patryk
  13. Plinta Piotr
  14. Polok Marcelina
  15. Pońc Dawid
  16. Rzepiela Martyna
  17. Staniek Laura
  18. Szczypka Sebastian

Klasa III c

wychowawca:

mgr Jolanta Musiolik

  1. Balcar Nikoleta
  2. Bromnik Paulina
  3. Dziadek Dominika
  4. Franczak Mateusz
  5. Kalyta Patrycja
  6. Konieczny Kinga
  7. Kozieł Kacper
  8. Kubica Justyna
  9. Kubicius Patrycja
  10. Malik Maciej
  11. Moskała Karol
  12. Nawrat Paulina
  13. Samol Dominika
  14. Staniek Adrian
  15. Szkucik Arkadiusz
  16. Wajdzik Julia
  17. Wawrzyczek Szymon
  18. Wróbel Paulina
  19. Zahraj Martyna
2C 2016-2017

 

Zmieniony: Poniedziałek, 18 Wrzesień 2017 01:28