Absolwenci 2006 - 2009
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 31 Sierpień 2009 19:28
2009_3a

Klasa III a

wychowawca:
mgr Joanna Maciałowicz
mgr Barbara Szczypka

  1. Biegun Monika
  2. Bijok Tomasz
  3. Błasiak Dominika
  4. Ciosk Edyta
  5. Czendlik Mateusz
  6. Czyż Mateusz
  7. Gabzdyl Marek
  8. Hałgas Agata
  9. Hubczyk Michał
  10. Jędralczyk Radomir
  11. Kaleta Artur
  12. Kuś Aleksandra
  13. Lorek Katarzyna
  14. Musiolik Anna
  15. Nawrat Damian
  16. Oleksy Daniel
  17. Polok Iwona
  18. Pupek Aneta
  19. Ryś Mateusz
  20. Stabrawa Dawid
  21. Stec Marcin
  22. Trocha Maciej
  23. Wala Estera
  24. Wigłasz Agnieszka
  25. Wigłasz Patryk
  26. Żyła Zenobia


Klasa III b

wychowawca:
mgr Dorota Galusik

  1. Bestwina Krystian
  2. Boboń Dariusz
  3. Brudny Artur
  4. Cekiera Andrzej
  5. Dziadek Katarzyna
  6. Gawlas Konrad
  7. Górniok Sylwia
  8. Hławiczka Nina
  9. Kurcjus Sylwia
  10. Lebioda Aneta
  11. Lenart Szymon
  12. Librowska Anna
  13. Moskwik Maria
  14. Neniczka Justyna
  15. Neniczka Piotr
  16. Pierchała Błażej
  17. Siekierka Barbara
  18. Siekierka Katarzyna
  19. Sikora Barbara
  20. Stolpa Krystian
  21. Studnik Wojciech
  22. Wawrzyczek Dorota
  23. Wawrzyczek Ewa
  24. Wróbel Bartłomiej
  25. Żur Radosław

2009_3c


Klasa III c

wychowawca:
mgr Aneta Macura - Chrząszcz
mgr Andrzej Borowiecki

  1. Barabosz Janusz
  2. Berglowiec Beata
  3. Bołuk Damian
  4. Borkowski Jakub
  5. Czyż Anna
  6. Dziewińska Dominika
  7. Franek Marzena
  8. Grzybek Łukasz
  9. Kabiesz Natalia
  10. Kliś Joanna
  11. Kret Kaludia
  12. Krzywoń–Majewski Paweł
  13. Manderla Anna
  14. Mędrala Adrian
  15. Pokracki Patryk
  16. Pydych Magdalena
  17. Richert Paulina
  18. Rokowska Sandra
  19. Ryszka Kinga
  20. Stabrawa Michał
  21. Śliwka Magdalena
  22. Wantulok Paweł
  23. Wira Marcin
  24. Wróbel Malwina
2009_3d


Klasa III d

wychowawca:
mgr Wiesława Trzcińska

  1. Bieńczak Dawid
  2. Burawa Remigiusz
  3. Danel Karolina
  4. Francuz Jacek
  5. Gajdzica Justyna
  6. Grzybek Izabela
  7. Heba Maja
  8. Holisz Sylwia
  9. Jabłońska Patrycja
  10. Jałowiczor Dawid
  11. Juroszek Damian
  12. Klimosz Piotr
  13. Kocoń Mateusz
  14. Korhel Jan
  15. Lanc Kinga
  16. Łęczycki Mateusz
  17. Łośko Adam
  18. Macura Alicja
  19. Olejarz Andrzej
  20. Puczek Kornel
  21. Pykacz Aneta
  22. Rusin Agnieszka
  23. Szczurek Paulina
  24. Wróbel Szymon

Aneta

19.Ryś Mateusz

20.Stabrawa Dawid

21.Stec Marcin

22.Trocha Maciej

23.Wala Estera

24.Wigłasz Agnieszka

25.Wigłasz Patryk

26.Żyła Zenobia